Salt la conţinutul principal
Panou lateral
educred
Autentificare pe platforma CRED. (
Conectare
)
CRED - Formare
Acasă
Cursuri
Casa Corpului Didactic Brașov
Harghita
Categorii curs:
CNPEE
Casa Corpului Didactic Botoșani
Casa Corpului Didactic Botoșani / Bacău
Casa Corpului Didactic Botoșani / Botoșani
Casa Corpului Didactic Botoșani / Iași
Casa Corpului Didactic Botoșani / Neamț
Casa Corpului Didactic Botoșani / Suceava
Casa Corpului Didactic Botoșani / Vaslui
Casa Corpului Didactic Brașov
Casa Corpului Didactic Brașov / Alba
Casa Corpului Didactic Brașov / Brașov
Casa Corpului Didactic Brașov / Covasna
Casa Corpului Didactic Brașov / Harghita
Casa Corpului Didactic Brașov / Mureș
Casa Corpului Didactic Brașov / Sibiu
Casa Corpului Didactic București
Casa Corpului Didactic București / București
Casa Corpului Didactic București / Ilfov
Casa Corpului Didactic Buzău
Casa Corpului Didactic Buzău / Brăila
Casa Corpului Didactic Buzău / Buzău
Casa Corpului Didactic Buzău / Constanța
Casa Corpului Didactic Buzău / Galați
Casa Corpului Didactic Buzău / Tulcea
Casa Corpului Didactic Buzău / Vrancea
Casa Corpului Didactic Cluj
Casa Corpului Didactic Cluj / Bihor
Casa Corpului Didactic Cluj / Bistrița-Năsăud
Casa Corpului Didactic Cluj / Cluj
Casa Corpului Didactic Cluj / Maramureș
Casa Corpului Didactic Cluj / Satu-Mare
Casa Corpului Didactic Cluj / Sălaj
Casa Corpului Didactic Olt
Casa Corpului Didactic Olt / Dolj
Casa Corpului Didactic Olt / Gorj
Casa Corpului Didactic Olt / Mehedinți
Casa Corpului Didactic Olt / Olt
Casa Corpului Didactic Olt / Vâlcea
Casa Corpului Didactic Teleorman
Casa Corpului Didactic Teleorman / Argeș
Casa Corpului Didactic Teleorman / Călărași
Casa Corpului Didactic Teleorman / Dâmbovița
Casa Corpului Didactic Teleorman / Giurgiu
Casa Corpului Didactic Teleorman / Ialomița
Casa Corpului Didactic Teleorman / Prahova
Casa Corpului Didactic Teleorman / Teleorman
Casa Corpului Didactic Timiș
Casa Corpului Didactic Timiș / Arad
Casa Corpului Didactic Timiș / Caraș-Severin
Casa Corpului Didactic Timiș / Hunedoara
Casa Corpului Didactic Timiș / Timiș
Caută cursuri
Mergi
«
Anterior
1
2
(actual)
3
»
Următorul
CRED Educație fizică (formatori: Elemér Nagy, Botond Borbély) ian. 2021
CRED Educație fizică (formatori: Elemer Nagy, Botond Borbely) oct. 2020
CRED Chimie, Fizică, Biologie (formatori: Annamaria Lapohos, Botond Borbely) oct. 2020
CRED Istorie (formatori: Anișoara Balog, Endre Nagy) oct. 2020
CRED Română (formatori: Iuliana Țepeș, Ildiko Simo) oct. 2020
CRED Maghiară (formator: Noémi Kőmives) oct. 2020
CRED Geografie (formatori: Endre Nagy, Ildiko Simo) oct. 2020
CRED Primar (formatori: Irma Boer, Irma Antal) oct. 2020
CRED Primar (formatori: Irma Antal, Irma Boer) oct. 2020
CRED Română (formatori: Iuliana Țepeș, Ildikó Simó) iunie 2020
CRED Matematică, Biologie (formatori: Piroska Eross, Mirela Nemțoc) febr. 2020
CRED Română (formatori: Manuela Stinga, Simo Ildiko) febr. 2020
CRED Primar (formator: Elena Mîndru) febr. 2020
CRED Primar (formatori: Boer Irma, Antal Irma) febr. 2020
CRED Primar (formatori: Antal Irma, Galaczi Hajnalka) febr. 2020
CRED Primar (formatori: Galaczi Hajnalka, Boer Irma) febr. 2020
CRED Primar (formatori: Irma Boer, Irma Antal) nov. 2019
CRED Primar (formatori: Irma Antal, Hajnalka Galaczi) nov. 2019
CRED Primar (formatori: Hajnalka Galaczi, Irma Boer) nov. 2019
CRED Matematică, Biologie, Chimie, Fizică (formatori: Mirela Nemțoc, Piroska Erőss) oct. 2019
«
Anterior
1
2
(actual)
3
»
Următorul
Acasă