Salt la conţinutul principal
Panou lateral
educred
Autentificare pe platforma CRED. (
Conectare
)
CRED - Formare
Acasă
Cursuri
Casa Corpului Didactic Teleorman
Dâmbovița
Categorii curs:
CNPEE
Casa Corpului Didactic Botoșani
Casa Corpului Didactic Botoșani / Bacău
Casa Corpului Didactic Botoșani / Botoșani
Casa Corpului Didactic Botoșani / Iași
Casa Corpului Didactic Botoșani / Neamț
Casa Corpului Didactic Botoșani / Suceava
Casa Corpului Didactic Botoșani / Vaslui
Casa Corpului Didactic Brașov
Casa Corpului Didactic Brașov / Alba
Casa Corpului Didactic Brașov / Brașov
Casa Corpului Didactic Brașov / Covasna
Casa Corpului Didactic Brașov / Harghita
Casa Corpului Didactic Brașov / Mureș
Casa Corpului Didactic Brașov / Sibiu
Casa Corpului Didactic București
Casa Corpului Didactic București / București
Casa Corpului Didactic București / Ilfov
Casa Corpului Didactic Buzău
Casa Corpului Didactic Buzău / Brăila
Casa Corpului Didactic Buzău / Buzău
Casa Corpului Didactic Buzău / Constanța
Casa Corpului Didactic Buzău / Galați
Casa Corpului Didactic Buzău / Tulcea
Casa Corpului Didactic Buzău / Vrancea
Casa Corpului Didactic Cluj
Casa Corpului Didactic Cluj / Bihor
Casa Corpului Didactic Cluj / Bistrița-Năsăud
Casa Corpului Didactic Cluj / Cluj
Casa Corpului Didactic Cluj / Maramureș
Casa Corpului Didactic Cluj / Satu-Mare
Casa Corpului Didactic Cluj / Sălaj
Casa Corpului Didactic Olt
Casa Corpului Didactic Olt / Dolj
Casa Corpului Didactic Olt / Gorj
Casa Corpului Didactic Olt / Mehedinți
Casa Corpului Didactic Olt / Olt
Casa Corpului Didactic Olt / Vâlcea
Casa Corpului Didactic Teleorman
Casa Corpului Didactic Teleorman / Argeș
Casa Corpului Didactic Teleorman / Călărași
Casa Corpului Didactic Teleorman / Dâmbovița
Casa Corpului Didactic Teleorman / Giurgiu
Casa Corpului Didactic Teleorman / Ialomița
Casa Corpului Didactic Teleorman / Prahova
Casa Corpului Didactic Teleorman / Teleorman
Casa Corpului Didactic Timiș
Casa Corpului Didactic Timiș / Arad
Casa Corpului Didactic Timiș / Caraș-Severin
Casa Corpului Didactic Timiș / Hunedoara
Casa Corpului Didactic Timiș / Timiș
Caută cursuri
Mergi
«
Anterior
1
2
(actual)
3
4
»
Următorul
CRED Istorie (formatori: Monica Iorga, Ionela Bucăloiu) mai 2021
CRED Engleză (formatori: Alina Ianeț, Sorina Ileana Toma) mai 2021
CRED Informatică și TIC (formatori: Diana Diaconu, Mioara Aldescu) mai 2021
CRED Română (formatori: Sorina Ileana Toma, Alina Ianeț) mai 2021
CRED Primar (formatori: Mihaela Dogarel, Alina Pincovici) mai 2021
CRED Primar (formatori: Oana Ramona Bauer, Simona Băcanu) mai 2021
CRED Primar (formatori: Simona Băcanu, Claudia Ionescu) mai 2021
CRED Religie (formatori: Marcel Danțiș, Ionela Bucăloiu) ian. 2021
CRED Engleză (formatori: Alina Ianeț, Mihaela Anton) febr. 2021
CRED Primar (formatori: Ramona Bauer, Alina Pincovici) febr. 2021
CRED Primar (formatori: Simona Băcanu, Ramona Bauer) febr. 2021
CRED Primar (formatori: Alina Pincovici, Simona Băcanu) febr. 2021
CRED Română (formatori: Sorina Toma, Gabriela Catrina) febr. 2021
CRED Chimie (formatori: Luminița Bobeș, Mioara Aldescu) ian. 2021
CRED Franceză (formatori: Mihaela Anton, Alina Ianeț) febr. 2021
CRED Fizică (formatori: Mioara Aldescu, Luminița Bobeș) ian. 2021
CRED Informatică și TIC (formatori: Diana Diaconu, Sorin Gabriel Marin) ian. 2021
CRED Educație fizică (formatori: Sorin Gabriel Marin, Diana Diaconu) ian. 2021
CRED Matematică (formatori: Emilia Udma, Simona Stoenescu) ian. 2021
CRED Matematică (formatori: Simona Stoenescu, Emilia Udma ) ian. 2021
«
Anterior
1
2
(actual)
3
4
»
Următorul
Acasă