Salt la conţinutul principal
Panou lateral
educred
Autentificare pe platforma CRED. (
Conectare
)
CRED - Formare
Acasă
Cursuri
Casa Corpului Didactic Teleorman
Argeș
Categorii curs:
CNPEE
Casa Corpului Didactic Botoșani
Casa Corpului Didactic Botoșani / Bacău
Casa Corpului Didactic Botoșani / Botoșani
Casa Corpului Didactic Botoșani / Iași
Casa Corpului Didactic Botoșani / Neamț
Casa Corpului Didactic Botoșani / Suceava
Casa Corpului Didactic Botoșani / Vaslui
Casa Corpului Didactic Brașov
Casa Corpului Didactic Brașov / Alba
Casa Corpului Didactic Brașov / Brașov
Casa Corpului Didactic Brașov / Covasna
Casa Corpului Didactic Brașov / Harghita
Casa Corpului Didactic Brașov / Mureș
Casa Corpului Didactic Brașov / Sibiu
Casa Corpului Didactic București
Casa Corpului Didactic București / București
Casa Corpului Didactic București / Ilfov
Casa Corpului Didactic Buzău
Casa Corpului Didactic Buzău / Brăila
Casa Corpului Didactic Buzău / Buzău
Casa Corpului Didactic Buzău / Constanța
Casa Corpului Didactic Buzău / Galați
Casa Corpului Didactic Buzău / Tulcea
Casa Corpului Didactic Buzău / Vrancea
Casa Corpului Didactic Cluj
Casa Corpului Didactic Cluj / Bihor
Casa Corpului Didactic Cluj / Bistrița-Năsăud
Casa Corpului Didactic Cluj / Cluj
Casa Corpului Didactic Cluj / Maramureș
Casa Corpului Didactic Cluj / Satu-Mare
Casa Corpului Didactic Cluj / Sălaj
Casa Corpului Didactic Olt
Casa Corpului Didactic Olt / Dolj
Casa Corpului Didactic Olt / Gorj
Casa Corpului Didactic Olt / Mehedinți
Casa Corpului Didactic Olt / Olt
Casa Corpului Didactic Olt / Vâlcea
Casa Corpului Didactic Teleorman
Casa Corpului Didactic Teleorman / Argeș
Casa Corpului Didactic Teleorman / Călărași
Casa Corpului Didactic Teleorman / Dâmbovița
Casa Corpului Didactic Teleorman / Giurgiu
Casa Corpului Didactic Teleorman / Ialomița
Casa Corpului Didactic Teleorman / Prahova
Casa Corpului Didactic Teleorman / Teleorman
Casa Corpului Didactic Timiș
Casa Corpului Didactic Timiș / Arad
Casa Corpului Didactic Timiș / Caraș-Severin
Casa Corpului Didactic Timiș / Hunedoara
Casa Corpului Didactic Timiș / Timiș
Caută cursuri
Mergi
«
Anterior
1
2
(actual)
3
4
»
Următorul
CRED Franceză (formatori: Angela Lăpădatu, Maria Dumitrașcu) mai 2021
CRED Educație tehnologică (formator: Daniela Răduț) mai 2021
CRED Religie (formator: Marius Dobrin) mai 2021
CRED Educație fizică (formatori: Liliana Stănică, Simona Teodorescu Georgescu) mai 2021
CRED Educație fizică (formatori: Simona Teodorescu Georgescu, Liliana Stănică) mai 2021
CRED Franceză (formatori: Maria Dumitrașcu, Angela Lăpădatu) mai 2021
CRED Biologie (formatori: Ofelia Axinte, Emil Necuță) mai 2021
CRED Fizică (formatori: Emil Necuță, Mariana Dejanu) mai 2021
CRED Geografie (formatori: Adrian Hernest, Manuela Coteș) ian. 2021
CRED Primar (formatori: Adriana Briceag, Simona Voiculescu) ian. 2021
CRED Primar (formatori: Minerva Rizea, Florina Biculescu) ian. 2021
CRED Educație fizică (formatori: Liliana Stănică, Simona Teodorescu) ian. 2021
CRED Primar (formatori: Simona Voiculescu, Adriana Briceag) ian. 2021
CRED Chimie (formatori: Mariana Dejanu, Emil Necuță) ian. 2021
CRED Educație fizică (formatori: Liliana Stănică, Simona Teodorescu) oct. 2020
CRED Geografie (formatori: Adrian Hernest, Manuela Coteș) oct. 2020
CRED Română (formatori: Mihaela Ionescu, Cristina Cergan) oct. 2020
CRED Română (formatori: Cristina Cergan, Mihaela Ionescu) oct. 2020
CRED Matematică (formatori: Dumitru Ion Voiculescu, Ligia Surugiu) oct. 2020
CRED Matematică (formatori: Ligia Surugiu, Ion Voiculescu) oct. 2020
«
Anterior
1
2
(actual)
3
4
»
Următorul
Acasă