Salt la conţinutul principal
Panou lateral
educred
Autentificare pe platforma CRED. (
Conectare
)
CRED - Formare
Acasă
Cursuri
Casa Corpului Didactic Buzău
Brăila
Categorii curs:
CNPEE
Casa Corpului Didactic Botoșani
Casa Corpului Didactic Botoșani / Bacău
Casa Corpului Didactic Botoșani / Botoșani
Casa Corpului Didactic Botoșani / Iași
Casa Corpului Didactic Botoșani / Neamț
Casa Corpului Didactic Botoșani / Suceava
Casa Corpului Didactic Botoșani / Vaslui
Casa Corpului Didactic Brașov
Casa Corpului Didactic Brașov / Alba
Casa Corpului Didactic Brașov / Brașov
Casa Corpului Didactic Brașov / Covasna
Casa Corpului Didactic Brașov / Harghita
Casa Corpului Didactic Brașov / Mureș
Casa Corpului Didactic Brașov / Sibiu
Casa Corpului Didactic București
Casa Corpului Didactic București / București
Casa Corpului Didactic București / Ilfov
Casa Corpului Didactic Buzău
Casa Corpului Didactic Buzău / Brăila
Casa Corpului Didactic Buzău / Buzău
Casa Corpului Didactic Buzău / Constanța
Casa Corpului Didactic Buzău / Galați
Casa Corpului Didactic Buzău / Tulcea
Casa Corpului Didactic Buzău / Vrancea
Casa Corpului Didactic Cluj
Casa Corpului Didactic Cluj / Bihor
Casa Corpului Didactic Cluj / Bistrița-Năsăud
Casa Corpului Didactic Cluj / Cluj
Casa Corpului Didactic Cluj / Maramureș
Casa Corpului Didactic Cluj / Satu-Mare
Casa Corpului Didactic Cluj / Sălaj
Casa Corpului Didactic Olt
Casa Corpului Didactic Olt / Dolj
Casa Corpului Didactic Olt / Gorj
Casa Corpului Didactic Olt / Mehedinți
Casa Corpului Didactic Olt / Olt
Casa Corpului Didactic Olt / Vâlcea
Casa Corpului Didactic Teleorman
Casa Corpului Didactic Teleorman / Argeș
Casa Corpului Didactic Teleorman / Călărași
Casa Corpului Didactic Teleorman / Dâmbovița
Casa Corpului Didactic Teleorman / Giurgiu
Casa Corpului Didactic Teleorman / Ialomița
Casa Corpului Didactic Teleorman / Prahova
Casa Corpului Didactic Teleorman / Teleorman
Casa Corpului Didactic Timiș
Casa Corpului Didactic Timiș / Arad
Casa Corpului Didactic Timiș / Caraș-Severin
Casa Corpului Didactic Timiș / Hunedoara
Casa Corpului Didactic Timiș / Timiș
Caută cursuri
Mergi
«
Anterior
1
2
(actual)
3
»
Următorul
CRED Biologie (formatori: Cristian Gurzu, Monica Mortu) febr. 2021
CRED Educație fizică (formatori: Marian Babes, Aurelia Ion) ian. 2021
CRED Informatică și TIC (formatori: Aurelia Ion, Marian Babes) ian. 2021
CRED Geografie (formatori: Ana Cristina Bichescu, Elena Cocîrlea) ian. 2021
CRED Educație fizică (formatori: Marian Babes, Elena Cocirlea) oct. 2020
CRED Religie (formatori: Elena Cocîrlea, Marian Babeș) oct. 2020
CRED Istorie (formatori: Corina Pavel, Ana Bichescu) oct. 2020
CRED Geografie (formatori: Ana Bichescu, Corina Pavel) oct. 2020
CRED Chimie (formatori: Silvia Petrescu, Mariana Constantinescu) oct. 2020
CRED Fizică (formatori: Mariana Constantinescu, Silvia Petrescu) oct. 2020
CRED Matematică (formatori: Viorel Botea, Cătălin Stănică) iunie 2020
CRED Română (formatori: Silvia Terpan, Mihaela Tapor) iunie 2020
CRED Matematică (formator: Cătălin Stănică, Viorel Botea) febr. 2020
CRED Engleză (formatori: Monica Mortu, Iuliana Monica Onica) febr. 2020
CRED Franceză (formatori: Steluța Drâmbu, Rebeca Jilinschi) febr. 2020
CRED Română (formatori: Mihaela Țăpor, Silvia Terpan) febr. 2020
CRED Română (formatori: Silvia Terpan, Mihaela Țăpor) febr. 2020
CRED Matematică (formatori: Viorel Botea, Cătălin Stănică) febr. 2020
CRED Primar (formatori: Ecaterina Bonciu, Elena Stanislav) febr. 2020
CRED Primar (formator: Maria Tănase) nov. 2019
«
Anterior
1
2
(actual)
3
»
Următorul
Acasă